ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ
Значний досвід і знання наших адвокатів, накопичені за роки практики, дозволяють нам успішно представляти інтереси наших клієнтів у широкому спектрі спорів. При врегулюванні спорів ми націлені на досягнення розумного балансу між інтересами клієнта, його репутаційних та фінансових ризиків.
ДОСЯГНЕННЯ:
Ми перемагали в судових справах у спорах з: НАК «Нафтогаз», ДФС/ДПС (загальна сума по виграним справам перевищує 100 мільйонів гривень), ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «КБ «Хрещатик» та рядом інших банківських та фінансових установ, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Міністерством внутрішніх справ України, Фондом державного майна України та ін.
ПОДАТКОВЕ ПРАВО
ALLIES є практичним радником з податкового планування бізнесу, податкової стратегії у сфері фінансових операцій, міжнародних питань податкового планування та вирішення складних податкових спорів. Ми пам’ятаємо про цілі бізнесу наших клієнтів, що надає нам можливість ефективно впроваджувати стратегії операційної діяльності, які максимізують податкові пільги та мінімізують податкові зобов’язання.
ДОСЯГНЕННЯ:
В нашому активі десятки успішних супроводжень податкових перевірок для наших клієнтів, оскарження рішень податкових органів як у адміністративному (досудовому), так і в судовому порядку.
БАНКРУТСТВО ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ
ALLIES консультує з усіх питань, що стосуються процедури банкрутства та реструктуризації бізнесу. Маючи глибоке розуміння процедури банкрутства, наші адвокати розробляють та впроваджують комплексні рішення щодо усіх аспектів банкрутства або реструктуризації, починаючи з розроблення стратегії, закінчуючи супроводженням справи у суді.
ДОСЯГНЕННЯ:
Ми маємо тривалі відносини з ключовими гравцями даної галузі та регулярно представляємо інтереси цілого ряду зацікавлених сторін, як то боржників, інвесторів та покупців активів, власників цінних паперів, забезпечених та не забезпечених кредиторів, сторін, які займаються проблемними підприємствами.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
У 2020 році ALLIES стала однією з провідних юридичних компаній України в галузі IT права та була відзначена у рейтингах Газети «Юридична газета» як один із лідерів ринку.
У галузі ІТ індустрії ми консультуємо та представляємо інтереси як стартапів, так і компаній зі списку Fortune 500.
Команда ALLIES пропонує своїм клієнтам рішення щодо всього спектру юридичних питань, які виникають у кожному сегменті ІТ індустрії (включно з питаннями права інтелектуальної власності, питаннями оподаткування та обрання прийнятної юриздикції, питаннями антимонопольного, корпоративного та кримінального законодавства, питаннями виходу на міжнародні ринки та залучення інвестицій).
ДОСЯГНЕННЯ:
- Організація корпоративної структури стартапа та підготовлення корпоративного договору.
- Розробка для компанії, яка спеціалізується на ряді SAAS продуктів, податкової моделі ведення бізнесу як в Україні, так і в інших юрисдикціях.
- Реєстрація прав інтелектуальної власності на розроблені продукти ряду Українських ІТ компаній.
- Розроблення ряду ліцензійних угод.
- Розроблення політик кофіденційності з урахуванням вимог GDPR.
- Представництво інтересів клієнта – великої українськшї IT компанії у кримінальному провадженні, пов’язане з порушенням договорів NDA та NCA та крадіжкою даних у компанії.
- Розроблення ряду сервісних договорів для ІТ компаній.
- Представництво інтересів американської ІТ компанії під час укладення договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт інтелектуальної власності (ІТ продукт).
- Ведення ряду доменних спорів.
- Надання ряду правових консультацій щодо виходу на міжнародні ринки, залучення інвестицій.
- Створення корпоративних структур для стартапів.
БІЗНЕС КОМПЛАЄНС
В ALLIES створено вузькопрофільну практику «Бізнес комплаєнсу».
Створення такої практики пов’язано із тим, що багато підприємств, потребуючи комплексного та системного правового супроводження бізнесу, не може дозволити собі тримати команду досвідчених адвокатів, практикуючих у різних галузях права.
ДОСЯГНЕННЯ:
Наша команда ефективно використовує практику «Бізнес комплаєнсу» у вирішенні корпоративних питань. Підтвердженням зазначеного є досвід з юридичної організації роботи органів управління понад 15-ти публічних та приватних акціонерних товариств (загальні збори, наглядова рада, виконавчий орган) та розв’язання корпоративних конфліктів, зокрема тих, які
виникають при здійсненні значних правочинів та при виділі, припиненні акціонерних товариств.
ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНІ ОПЕРАЦІЇ
Як імпортні, так і експортні операції вимагають прорахунку багатьох аспектів: правова безпека умов договору поставки, запобігання валютних ризиків, податкові та митні аспекти, логістичні та страхові ризики. Наша команда використовує збалансовані та комплексні рішення між бізнес інтересами наших клієнтів та мінімізує ризикимінімізації ризиків на їхньому шляху.
ДОСЯГНЕННЯ:
Ми розробляли та супроводжували десятки зовнішньо-економічних договорів на сотні мільйонів доларів. Одними з таких проектів були імпорт 200 одиниць автомобільної техніки компанії «Daimler AG» для українського товаровиробника та юридичне супроводження зовнішньоекономічного договору поставки 40-ка вантажних залізничних вагонів.
НЕРУХОМІСТЬ ТА ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестування — це вигідна, але, водночас, і ризикована діяльність. Ми вміємо і знаємо як професійно аналізувати інвестиційні ризики, не обмежуючись лише юридичними аспектами, а комплексно зважуючи як юридичні, так і суспільно-економічні складові.
ДОСЯГНЕННЯ:
Пишаємося успішним досвідом участі в створенні та впровадженні інвестиційно-юридичного механізму будівництва багатоповерхового будинку в м. Києві по вул. Петра Григоренка, 23.
Сотні вигідних капіталовкладень нашими клієнтами на первинному і вторинному ринках нерухомості України стало результатом нашого професіоналізму, що надало можливість мінімізувати інвестиційні ризики.
КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС
Розвиток бізнесу в сучасній Україні привертає особливу увагу з боку представників правоохоронних і контролюючих органів, діяльність яких нерідко призводить до негативних наслідків кримінально-правового характеру. Якісна і своєчасна юридична консультація допоможе запобігти порушенню чинного законодавства, прорахувати можливі ризики для підприємства і його посадових осіб, а у разі відкриття кримінального провадження — визначити лінію поведінки і тактику захисту, а також припинити кримінальне переслідування.