ВРЕГУЛЮВАННЯ

СПОРІВ

Значний досвід і знання наших адвокатів, накопичені за роки практики, дозволяють нам успішно представляти інтереси наших клієнтів у широкому спектрі спорів. При врегулюванні спорів ми націлені на досягнення розумного балансу між інтересами клієнта, його репутаційних та фінансових ризиків.

ДОСЯГНЕННЯ: Ми перемагали в судових справах у спорах з: НАК «Нафтогаз», Державна фіскальна служба України (загальна сума по виграним справам перевищує 100 мільйонів гривень), «Діамантбанк», ПАТ «КБ «Хрещатик», Фонд гарантування вкладів, Міністерство внутрішніх справ, Фонд державного майна України та інші.

ПОДАТКОВЕ

ПРАВО

Наше об’єднання є виключно практичним радником з податкового планування бізнесу, податкової стратегії у сфері фінансових операцій, міжнародних питань податкового планування та вирішення складних податкових спорів. Ми пам’ятаємо про цілі бізнесу наших клієнтів, що надає нам можливість ефективно впроваджувати стратегії операційної діяльності, які максимізують податкові пільги та мінімізують податкові зобов’язання.

ДОСЯГНЕННЯ: В нашому активі десятки успішних супроводжень податкових перевірок для наших клієнтів, оскарження рішень податкових органів як у адміністративному (досудовому), так і в судовому порядку.

ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНІ

ОПЕРАЦІЇ

Як імпортні, так і експортні операції вимагають прорахунку багатьох аспектів: правова безпека умов договору поставки, запобігання валютних ризиків, податкові та митні аспекти питання, логістичні та страхові ризики. Наша команда використовує збалансовані та комплексні рішення між бізнес інтересами наших клієнтів та мінімізує ризикимінімізації ризиків на їхньому шляху.

ДОСЯГНЕННЯ: Ми розробляли та супроводжували десятки зовнішньо-економічних договорів на сотні мільйонів доларів. Одними з таких проектів були імпорт 200 одиниць автомобільної техніки компанії «Daimler AG» для українського товаровиробника та юридичне супроводження Зовнішньоекономічного договору поставки 40-ка вантажних залізничних вагонів.

БАНКРУТСТВО

ТА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ

Наше об’єднання консультує з усіх питань, що стосуються процедури банкрутства та реструктуризації бізнесу. Маючи глибоке розуміння процедури банкрутства, наші адвокати розробляють та впроваджують комплексні рішення щодо усіх аспектів банкрутства або реструктуризації, починаючи з розроблення стратегії, закінчуючи супроводженням справи у суді.

ДОСЯГНЕННЯ: Ми маємо тривалі відносини з ключовими гравцями даної галузі та регулярно представляємо інтереси цілого ряду зацікавлених сторін, як то боржників, інвесторів та покупців активів, власників цінних паперів, забезпечених та не забезпечених кредиторів, сторін, які займаються проблемними підприємствами.

НЕРУХОМІСТЬ

ТА ІНВЕСТИЦІЇ

Інвестування — це вигідна, але, водночас, і ризикована діяльність. Ми вміємо і знаємо як професійно аналізувати інвестиційні ризики, не обмежуючись лише юридичними аспектами, а комплексно зважуючи як юридичні, так і суспільно-економічні складові.

ДОСЯГНЕННЯ: Пишаємося успішним досвідом участі в створенні та впровадженні інвестиційно-юридичного механізму будівництва багатоповерхового будинку в м. Києві по вул. Петра Григоренка, 23.
Сотні вигідних капіталовкладень нашими клієнтами на первинному і вторинному ринках нерухомості України стало результатом нашого професіоналізму, що надало можливість мінімізувати інвестиційні ризики.

БІЗНЕС

КОМПЛАЄНС

Адвокатське об’єднання “Allies” створило вузькопрофільну практику «Бізнес комплаєнсу». Створення такої практики пов’язано із тим, що багато ідприємств, потребуючи комплексного та системного правового Супроводження бізнесу, не може дозволити собі тримати команду досвідчених адвокатів, практикуючих у різних галузях права.

ДОСЯГНЕННЯ: Наша команда ефективно використовує практику «Бізнес комплаєнсу» у вирішенні корпоративних питань. Підтвердженням зазначеного є досвід з юридичної організації роботи органів управління понад 15-ти публічних та приватних акціонерних товариств (загальні збори, наглядова рада, виконавчий орган) та розв’язання корпоративних конфліктів, зокрема тих, які виникають при здійсненні значних правочинів та при виділі, припиненні акціонерних товариств.

ГОСПОДАРСЬКЕ ТА

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

В умовах сьогодення, коли законодавство постійно змінюється, а норми чинних законів суперечать один одному, юридична підтримка господарської діяльності суб’єктів господарювання та корпоративного напрямку набувають особливого значення.

ДОСЯГНЕННЯ: Команда “ALLIES” має значну практику правового супроводження правочинів (в тому числі через систему публічних закупівель Prozorro), розробки усіх видів договорів та організації господарських операцій. На нашому рахунку сотні вигідних угод та десятки успішно розроблених корпоративних локальних документів (статути, положення, кодекси корпоративної етики тощо).

КРИМІНАЛЬНЕ

ПРАВО

Розвиток бізнесу в сучасній Україні привертає особливу увагу з боку представників правоохоронних і контролюючих органів, діяльність яких нерідко призводить до негативних наслідків кримінально-правового характеру. Якісна і своєчасна юридична консультація допоможе запобігти порушенню чинного законодавства, прорахувати можливі ризики для підприємства і його посадових осіб, а у разі відкриття кримінального провадження — визначити лінію поведінки і тактику захисту, а також припинити кримінальне переслідування
ще на стадії досудового слідства.